Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink, Dual Decrypt

Popis produktu

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink slouží pro sledování zakódovaných satelitních programů operátora Skylink ve všech TV a set-top-boxech, které jsou vybaveny CI slotem. Modul pracuje v kombinaci s příslušnou čipovou kartou v systému Irdeto PI-sys. Modul je certifikovaný operátorem Skylink pro příjem satelitních programů tohoto operátora. Nepřehlédněte: Nabídka přijímače TechniStar S2 s modulem TechniCrypt Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ má k dispozici rodičovský zámek a také české menu. Tento modul doplněn funkcí vypnutí chybových hlášení a podporou funkce Dual Decrypt, která umožňuje dekódovat 2 programy současně z jedné frekvence. Tato funkce je však omezena kartou Skylink. Karta umožňuje streamovat jen určitý počet souborů (jeden pro video, druhý pro audio atd.). Ve skutečnosti to znamená, že v současné době je možné funkci využít například pro programy České televize na frekvenci 12344 (například sleduji ČT1 a nahrávám ČT :D), ale programy Nova HD a Prima HD, které jsou také na stejné frekvenci (11876) již tuto možnost nezvládají. Důvodem je právě větší počet souborů, než kolik karta umožní streamovat. Nahrávka pořízená tímto dekódovacím modulem TechniSat TechniCrypt IR CI+ není šifrovaná a lze ji zpracovávat v PC (podmínkou je použití doporučeného firmwaru v přijímači). Upozornění: Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ obsahuje již nové rozhraní CI+, proto mohou být u některých přijímačů problémy ve spolupráci s tímto modulem. Modul nepracuje s PCI/USB satelitními kartami TechniSat.

Recenze TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink, Dual Decrypt (5)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Technisat opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.